Jaap GULMANS

Personalia

Geboren: 24 aug. 1939 te Ternaard

Overleden: 1 mrt. 2017 te Haarlem

Gescheiden van zijn eerste vrouw Susie; drie kinderen. Later gehuwd met Tonie van der Vlugt

 

Opleiding

Proponent: 23 juni 1964

 

Ambtelijke loopbaan

Predikant te Hallum           6 sept. 1964 – 27 okt. 1968

Comb. Oudebildtzijl         17 apr.  1966 – 27 okt. 1968

                     Wageningen 10 nov. 1969 – 26 aug. 1973

Hoofdredacteur ADW                    1973/1974

Predikant te Amsterdam    13 jan. 1980 -               1994

                     Haarlem          6 feb. 1994 -               2002

 

Publicaties Picarta tot 12 feb. 2019

Boeken

Schots en scheef : van vermaning tot verwondering Gulmans, Jaap / Algemene Doopsgezinde Sociëteit / cop. 2001

Projektenboekje : "Doe niet alleen wat je samen moet doen" : dat vinden: Bijzondere Noden (B.N.), Doopsgezinde Vredesgroep (D.V.G.), Doopsgezinde Zendingsraad (D.Z.R.), Werkverband Ontwikkelingssamenwerking (W.O.S.) Gulmans, Jaap / [publisher not identified] / 1981

Ik geloof dat Anja Meulenbelt gelijk heeft Gulmans, Jaap / [s.n.] / 1977

De religiositeit van Novalis; proponentsscriptie / z.p. / 1964 (DDC)

De “Kleine Vermaning” te Heemstede / Haarlem / 2000 (DDC)

Intrededienst van ds J. Gulmans op zondag 6 feb. 1994 in de Doopsgezinde Kerk te Haarlem / Haarlem / 1994 (DDC)

 

Artikelen

Jarenlang verschenen zijn columns in het ADW en Doopsgezind.nl

 

Overige bijzonderheden

Van 1973 tot 1980 was Jaap Gulmans leraar maatschappijleer in Wageningen.

 

Bron

Doopsgezind Jaarboekje 2018, p. 11-12 (met foto)

Doopsgezind.nl mrt. 2017