WINTER, Molly de

Molly de WINTER

Personalia
Geboren: 6 november 1931
Overleden: 4 juni 2015 te Scheveningen

FOTO: Doopsgezind Jaarboekje 2016

 

 

 

 

 

 

 

Opleiding
Proponent: 1 dec. 1984

Ambtelijke loopbaan

Sappemeer-Noordbroek 10 mei 1981 - 27 nov 1988
in combinatie met Winschoten 17 mei 1981 - 27 nov 1988
Stadskanaal en Veendam-
Oude & Nieuwe Pekela (hulppredikant)
      -      

Publicaties Picarta tot 23 maart 2016
Geen

Overige bijzonderheden

  • Ds De Winter was een ‘moderne’ dominee met uitgesproken ‘linkse’ ideeën, wat niet altijd in goede aarde viel bij ‘rechtse’ leden.
  • Bij de jonge generatie heeft ze een onuitwisbare indruk nagelaten. Naast de zondagschool, waar iedereen graag naar toe ging, werd er een clubkamer ingericht in de pastorie waar op woensdagmiddag geknutseld werd. Met kerst een kerststuk en in de zomer gingen ze op kamp.
  • In 1989 moest ze helaas vanwege gezondheidsredenen stoppen met haar werkzaamheden.

Bron
Doopsgezind Jaarboekje 2016, p. 18 (I.M. door Thea Tholen-Haagsma, met portret op p. 19)